You are here
Home > Seks > Wzmocnienie erekcji – sposoby

Wzmocnienie erekcji – sposoby

Problemy z erekcją to niezwykle popularna przypadłość mężczyzn w wieku powyżej pięćdziesięciu lat. Szacuje się, że z zaburzeniami seksualnymi może borykać się nawet sześćdziesiąt procent Panów w tym wieku.

Jak wzmocnić erekcję?

Przede wszystkim, jeśli występują zaburzenia erekcji to należy skontaktować się ze specjalistą (urologiem). Interwencja i diagnoza lekarza jest pierwszym, najważniejszym krokiem. Wszak, przyczyn występowania zaburzeń może być co najmniej kilka.

Lekarz może zalecić leczenie farmakologiczne lub psychoterapeutyczne. W wielu przypadkach stosuje się dwutorowe leczenie.

Zapobieganie zaburzeniom erekcji – wzmacniaj erekcję naturalnie

O tym, że zapobiegać jest łatwiej, niż leczyć nie trzeba nikogo przekonywać. Mężczyźni bardzo często spodziewają się występowania zaburzeń, dlatego też mogą na kilka lat przed podjąć procesy zapobiegające. Przede wszystkim należy zadbać o:

  1. Dietę. Odpowiednie odżywianie jest kluczowe. Brak niezdrowych tłuszczy, cukrów prostych oraz odpowiedni bilans wartości odżywczych jest absolutnie kluczowy.
  2. Aktywność fizyczną. Sprawność fizyczna może mieć bezpośrednie przełożenie na sprawność seksualną. Udowodniono, że mężczyźni wysportowani rzadziej borykają się z problemami z erekcją.
  3. Suplementację. Dostarczenie minerałów i wiatmin w odpowiednich dawkach może odbywać się przy wykorzystaniu suplementów diet (kompleksów witaminowo-mineralnych) lub preparatów naturalnych, których celem jest wzmocnienie erekcji (np. Eron Plus).

Tabletki na erekcję bez recepty – czy działają?

Niezwykle powszechnie stosowanym rozwiązaniem jest przyjmowanie tabletek dostępnych bez recepty. Niestety, niezbyt często tego typu produkty są skuteczne.

Preparaty tego typu kosztują zwykle kilkadziesiąt złotych i działają doraźnie. To znaczy, że nie rozwiązują problemu, a jedynie pozwalają uzyskać i wzmocnić erekcję jednorazowo – przed stosunkiem. Należe je zażywać bezpośrednio przed (na kilka godzin lub kilkadziesiąt minut), przez co jest to niezwykle „niekomfortowe” rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Top