You are here
Home > Uroda > Chcesz mieć większe piersi? Sprawdź sposoby na duży biust.

Chcesz mieć większe piersi? Sprawdź sposoby na duży biust.

Wiele kobiet marzy o tym, by wymienić swoje biustonosze na nieco większe. Wszak, natura nie każdą Panią obdarzyła tak samo. Posiadaczki miseczki „A” lub „B” często deklarują chęć powiększenia własnego biustu.

Dzisiaj medycyna w tej kwestii oferuje naprawdę wiele. W gabinetach estetyczno-kosmetycznych można zrealizować rozmaite zabiegi. Które cieszą się największą popularnością?

Nadal, najchętniej realizowane są operacje plastyczne polegające na wszczepieniu implantów piersiowych. To metoda, która nie tylko gwarantuje dożywotnia trwałość, ale także pozwala dowolnie wybrać rodzaj implantu, jego wielkość oraz kształt. Wszczepienie implantów piersiowych wiąże się z kosztem oscylującym w granicach 15.000 złotych. Nie mniej jednak, za tak wysoką efektywność, z całą pewnością warto zapłacić.

Inną formą zabiegową, która cieszy się sporą popularnością jest zabieg aplikacji preparatu opartego na kwasie hialuronowym. Ta substancja naturalnie występuje w organizmie człowieka. Jest w pełni bezpieczna. Niestety, po pewnym czasie zostaje wchłonięta przez organizm (zwykle 18-30 miesiącach), co wymusza ponowną realizację. Zaletą tego rozwiązania jest jednak bardzo mała inwazyjność. Zabieg realizowany jest w znieczuleniu częściowym. Wykorzystywana jest cienka igła przez którą wprowadzany jest preparat. Po około tygodniu, nie ma żadnych śladów po zabiegu.

Coraz większą popularnością cieszą się również zabiegi lipomodelingu, czyli powiększania piersi własną tkanką tłuszczową. To metoda, która daje zdecydowanie najbardziej naturalne efekty – po zagojeniu, absolutnie nie sposób dostrzec jakiejkolwiek ingerencji. Zabieg ten ma jeszcze jedną zaletę – pozwala się pozbyć tkanki tłuszczowej z miejsc w których zalega (materiał do aplikacji zostaje uzyskany poprzez liposukcję).

Która metoda jest najlepsza?
Jak widać, każde z rozwiązań ma swoje wady i zalety. Ceny powyższych zabiegów rozpoczynają się od kilku tysięcy złotych i kończą na kilkudziesięciu. Dlatego też wiele Pań decyduje się na tańsze alternatywy, takie jak tabletki czy żele na większe piersi.

Dodaj komentarz

Top